Facebook

Φροντιστήριο Ευμάθεια

Όλοι οι επιτυχόντες του φροντιστηρίου ΕΥΜΑΘΕΙΑ

Η Ευμάθεια δραστηριοποιείται στο χώρο της φροντιστηριακής αγωγής και προετοιμασίας των μαθητών της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Η επιτυχής παρουσία του στο χώρο αποδεικνύεται από τις μεγάλες επιτυχίες που σημειώνουν κάθε χρόνο οι μαθητές μας στις πανελλήνιες εξετάσεις.


epitixontes

Επιτυχόντες ΓΕΛ

  1. Κουτσόπετρας Κωνσταντίνος : ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Ε.Μ.Π
  2. Τσομπάνογλου Ευάγγελος : ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Ε.Μ.Π
  3. Γκιόκα Σοφία : ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Ε.Κ.Π.Α
  4. Γκιόκα Χριστίνα – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
  5. Αϊντιναϊ Ιωάννα :ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Ε.Κ.Π.Α
  6. . Μυλωνάκη Κωνσταντίνα – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
  7. Κουτσόπετρα Όλγα : ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  8. Μυλωνάκης Μιχάλης : ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  9. Χριστοφορίδου Ιφιγένεια : ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
  10. Κολυβά Αγγιολίνα – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ(ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟΣ
  11. Κολυβάς Αναστάσιος – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ  ΑΕΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
  12. Μπακλαβά Δέσποινα –ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Ε.Κ.Π.Α
  13. Χαζάπης Ευάγγελος : ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)  ΠΑΝΤΕΙΟΣ
  14. Γκόργκας Γιώργος : ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ.ΠΕΛ/ΣΟΥ
  15. Κλάψης Γιάννης – ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  16. Βυτινίδη Ανθή –ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ  ΟΠΑ (ΑΘΗΝΑ)
  17. Μανσόλη Μαρία : ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  18. Παντελιά Μαριαλένα – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ Ε.Κ.Π.Α (ΑΘΗΝΑ)
  19. Καραγιωργάκη Δήμητρα – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Ε.Κ.Π.Α (ΑΘΗΝΑ)
  20. Καραμάνης Γιώργος – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Ε.Κ.Π.Α (ΑΘΗΝΑ)
  21. Φραγκοπούλου Κωνσταντίνα – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
  22. Πολυχρονάκη Ουρανία –  ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ Ε.Κ.Π.Α (ΑΘΗΝΑ)
  23. Παπανικολάου Αλκίνοος – ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
  24. . Ζερβάκη Φωτεινή – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΣ
  25. Κιτσόπουλος Γιώργος – ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  26. Αδαμόπουλςο Παναγιώτης – ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν
  27. Ράπτης Χρήστος –ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΣ
  28. Μπεκιολάρι Κωνσταντίνος –ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
  29. Ντέντη Ουρανία –ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  30. Κοβιού Κατερίνα – ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  31. Κουλτούκη Ζήνα – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
  32. Κιτσάκη Μαρία – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  33. Κάντα Σταυρούλα –ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  34. Παπανικολάου Μιρέλλα –ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  35. Στάβερη Βαλεντίνα –ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  36. Πακουλίδης Θεμιστοκλής : ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
  37. Παλάσης Κωνσταντίνος : ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
  38. Μακρής Άρης : ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ &ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΙΩΝ
  39. Τσιτούρη Άννα Μαρία : ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
  40. Σιμιτζής Κωνσταντίνος : ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
  41. Γιαννακόπουλος Αλέξανδρος –ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  42. Μένης Σπυρίδων – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  43. Χατζησταύρου Δέσποινα-Στέλλα –ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  44. Θεοδωρακόπουλος Νίκος – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  45. Παρτακτζόγλου Δημήτρης – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΛΟΓΓΙΟΥ
  46. Βάϊγκλ Αλέξανδρος – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
  47. Πέτρου Μαρίνα – ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  48. Σταυρόπουλος Σωτήρης – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  49. Μάρθας Παύλος –ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
  50. Ρούσσος Δημήτρης –ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
  51. Στρατηγός Ηλίας – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  52. Πανταζή Κατερίνα – ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  53. Λεντζάκη Ηρώ – ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  54. Λεοντιάδη Δέσποινα – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  55. Πάσχου Κωσταντίνα –ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
  56. Κατσαρίνης Μιχάλης –ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  57. Κυριακουλάκη Ελπίδα –ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
  58. Πέτρου Σέργιος : ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  59. Αβραμούδη Στέλλα – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

Επιτυχόντες ΕΠΑΛ


  1. Χρονάκης Χρυσοβαλάντης : ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  2. Μαρέγγος Διονύσης : ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
  3. Ταπεινός Άγγελος : ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
  4. Λαγογιάννη Αμαλία - ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ  ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  5. Λαγογιάννης Σπύρος – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  6. Κοβιού Ευαγγελία –ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  7. Τσατσαρώνη Γεωργία – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  8. Τσοτσορός Γεώργιος – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  9. Αδαμόπουλος Βαγγέλης –ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ Α.Ε.Ν
  10. Υφαντόπουλος Λευτέρης –ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ Α.Ε.Ν
  11. Κρεμμύδας Χρήστος – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Ε.Ν
  12. Παπαζέκου Σπυριδούλα – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
  13. Φάνσου Γεωργία – ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  14. Αξιώτης Μάνος – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕ ΛΑΜΙΑΣ
  15. Στεφανίδου Ελένη –  ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ  ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
  16. Γαρμπιδάκη Κωσταντίνα

Επικοινωνια

  • Τηλέφωνο επικοινωνίας:210 4952340

Συνδεθειτε μαζι μας

Ακολουθήστε μας μεσω